Nieuwsbericht

Toegangscontrole voor tennisverenigingen

Op individueel niveau toegang geven

Als tennisverenging op individueel niveau toegang verlenen tot de kantine, tennisvelden, kleedkamers, materiaalruimte en meer? Het kan dankzij de leverancier HS-pas waar wij als Bos BTC mee samenwerken.

HS-pas heeft een zeer effectief systeem dat gekoppeld is aan Meshlink en maakt het mogelijk om met één centraal platform controle te hebben op de toegang en reserveringen van de bezoekers van uw sportpark.

De mogelijkheden van dit systeem zijn eindeloos, een kleine greep uit de opties:

  • Toegang verkrijgen
  • Verlichting schakelen
  • Bardienst plannen
  • Betalingen doen
  • Banen reserveren

Lees meer over dit systeem op onze speciale informatie pagina >>

Toegangscontrole voor tennisverenigingen

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen