Nieuwsbericht

Veilig de donkere maanden door met een slimme deurbel

Profiteer nu van een voordelig actiepakket

‘’Slimme deurbel rukt op in strijd tegen inbraken’’. Zomaar een kop uit een willekeurige krant. Slimme deurbellen blijken namelijk een goed middel tegen inbraken. De gemeente Almere experimenteerde met een cameradeurbel. De bewoners in een aangewezen wijk kregen honderd slimme deurbellen. Als snel bleek dat in straten met deurcamera’s de inbraken afnamen en bewoners zich veiliger voelden.

Slimme deurbel actie
Vooral in deze donkere maanden is inbraakpreventie geen overbodige luxe, met name tijdens de feestdagen. Daarom profiteer je nu van onze speciale ‘slimme deurbel actie’:
                – 1x buitenpost met kleurencamera en 1 beldrukker
                – 1x binnenpost (7inch touch screen)
                – 1x switch
Totaal pakket van Hikvision nu voor €495,- (excl. 21% BTW)

Met een veilig gevoel de feestdagen in
Met deze ‘slimme deurbel actie’ ga je met een veilig gevoel de feestdagen in. Een veilig huis begint namelijk bij de voordeur, want dankzij een video deurbel weet je wie er voor de deur staat, waar je ook bent. Van een pakketbezorger tot een familielid en van een ongenode gast tot het buurjongetje, dankzij de video deurbel ben je ‘’altijd thuis’’.

Op onze website kan je meer lezen over de slimme deurbel van Hikvision. Heb je vragen over de actie, neem dan contact met ons op, bel 0341 360555 of Whatsapp 06-86817727.

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen