Nieuwsbericht

Rick heeft zijn plek bij Bos BTC gevonden

”We gaan zien wat de toekomst mij brengt. Voor nu zit ik bij Bos BTC helemaal op mijn plek!’’

Afgelopen februari stelde we onze collega Rick van der Horst voor. Inmiddels heeft hij zijn eerste stage periode bij ons afgerond. Hij was zo enthousiast over Bos BTC en het werk wat hij hier mag doen dat hij heeft besloten zijn volgende en laatste stage periode ook bij ons te gaan volgen. En daar zijn wij maar wat blij mee.

Wat Rick de afgelopen maanden geleerd heeft
De afgelopen maanden heeft Rick zich op verschillende gebieden ontwikkeld. Hij heeft zich met name gericht op het verkoopproces. Van acquisitie, het voeren van een verkoopgesprek, het uitwerken van een offerte tot de uiteindelijke verkoop van onze diensten. ‘’ik heb veel mogen meelopen met Andries en zo de basis geleerd van hoe je een goed verkoopgesprek kunt voeren’’

Wat maakt het werken bij Bos BTC zo interessant
‘’Er is nog veel te leren, de combinatie van het verkoop vak en telefonie vind ik ontzettend interessant en het geeft mij voldoening als een verkoop proces tot een mooi resultaat leidt.’’
De fijne werksfeer en de prettige contacten met het team maakt dat Rick zich helemaal op zijn plek voelt bij Bos BTC. ‘’Iedereen is erg behulpzaam en als ik vragen heb voel ik mij vrij om die te stellen. De begeleiding die ik krijg is erg fijn.’’

Wat Rick de komende periode hoopt te leren
De komende stage periode hoopt Rick voort te borduren op wat hij in zijn vorige stage periode heeft geleerd, het verkopen van telefonie oplossingen. Ook hoopt hij zich te gaan verdiepen in de beveiligingstak. Omdat dit een andere tak van sport is valt ook hier nog veel te ontdekken en te leren. ‘’Uiteindelijk hoop ik zelfstandig op pad te gaan voor het voeren van verkoop gesprekken en uiteraard opdrachten te scoren.’’

‘’Hoe ik mijn toekomst zie? Een mooie baan bij een leuk bedrijf met fijne mensen. Ik hecht veel waarde aan een fijne werksfeer en een gezellig team. Ik zou graag door willen gaan in de verkoop van telefonie/beveiliging of bouw gerelateerd aan de slag willen gaan. We gaan zien wat de toekomst mij brengt. Voor nu zit ik bij Bos BTC helemaal op mijn plek!’’

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen