Nieuwsbericht

Partner ‘Morelisse Beeld en Geluid’ biedt unieke beleving

Partner ‘Morelisse Beeld en Geluid’ biedt unieke beleving

Een woonhuis als showroom in een eeuwenoud pand. Een bezoekje aan Morelisse Beeld en Geluid kan je met recht een belevenis noemen. Als Bos BTC werken wij graag samen met partners waar kwaliteit en persoonlijk advies centraal staan. Morelisse is een bedrijf waar je echt van op aan kunt, zowel als klant en als partner.

Generaties lang 

Als sinds 1932 bestaat Morelisse als lampenwinkel en installatiebedrijf. Inmiddels heeft Ramon Morelisse, als derde generatie, de leiding over deze winkel en heeft er een transformatie plaatsgevonden. Niet alleen door de diensten en producten, maar ook dankzij de keuze van het pand. Ramon Morelisse vertelt: ‘’Wij zochten een ruimte om de klanten een unieke winkel ervaring te geven en wat voor onszelf een inspirerende werkplek zou zijn. Deze hebben we gevonden aan de Weverssingel 24, dit pand dateert uit 1650 en is gevestigd in de historische binnenstad van Amersfoort.’’

Woonhuis als showroom

Als je het pand binnenstapt heb je meer het gevoel dat je in een prachtige woonkamer terecht komt dan in een showroom, Ramon: ‘’Dat hebben we bewust gedaan, zo kan je goed zien welke items er bij je passen. Het geeft sfeer.’’ Die sfeer vind je ook bij de koffiebar: ‘’Dit is het domein van mijn vrouw Anneke. Zij verwelkomt hier de mensen als gastvrouw, dat is echt haar ding.’’

Meer dan beeld en geluid

De naam Morelisse Beeld en Geluid doet vermoeden wat dit bedrijf te bieden heet, maar er is meer. Ramon: ‘’Vrijwel alles wat je in de winkel ziet is te koop. Zo vind je luxe televisies, high-end audio apparatuur en prachtige en unieke woonartikelen.’’ Juist bij de installaties ontmoeten Bos BTC en Morelisse elkaar. Ramon: ‘’Wij denken graag mee met klanten, dus als ze toch kabels aan het trekken zijn vragen wij vaak of ze al aan beveiliging hebben gedacht. Maar denk ook aan een koppeling van het beveiligingssysteem met een nieuwe domotica installatie. Bij ons staat duurzaamheid, vertrouwen en persoonlijk contact voorop. Als wij een klant een bedrijf adviseren geloven wij daar 100% in. Voor ons is Bos BTC een partner waarvan wij zeker weten dat het goed zit!’’

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen