Nieuwsbericht

Maak kennis met Rick van der Horst

‘’Dat ik nu al zoveel mag doen en de vrijheid krijg om aan te pakken is super.’’

Graag stellen wij aan je voor Rick van der Horst. Deze geboren en getogen Puttenaar gaat bij ons als stagiair accountmanager aan de slag. En daar zijn wij ontzettend blij mee want dit jonge talent had de keuze uit ruim 15 stageplekken. Wij zijn blij dat hij de komende maanden zijn enthousiasme en drive voor ons gaat inzetten en dat wij hem mogen laten groeien in zijn vak. Graag vertellen wij meer over onze nieuwe collega.

Verrast door het vertrouwen
Als je zoveel aanbiedingen krijgt voor een stageplek dan maakt dat het niet makkelijk om te kiezen, maar Rick wist goed wat hij wilde: ‘’Tijdens mijn stagegesprek heb ik duidelijk aangeven dat ik echt het totaal plaatje van de sales wilde leren, van acquisitie tot het maken van de offerte. Ook wil ik graag uiteindelijk alleen op pad gaan naar een klant. Bij Bos BTC merkte ik dat ik dat vertrouwen zou krijgen. Daarnaast zocht ik een stagebegeleider waar ik veel van kon leren, ik wist vrijwel direct dat ik in Andries zo’n begeleider had. Ondertussen loop ik nu een paar weken stage en ben ik echt verrast door het vertrouwen dat ik krijg. Dat ik nu al zoveel mag doen en de vrijheid krijg om aan te pakken is super.’’

Klantrelatie staat voorop
Rick heeft dankzij zijn opleiding al flink wat ervaring opgedaan in het accountmanagersvak. Voorheen ronde hij de opleiding junior accountmanager af en nu maakt hij een verdiepingsslag met de HBO opleiding Sales & Accounmanagement. Hierdoor weet hij ook goed wat hij zoekt in een bedrijf: ‘’Als accountmanager wil ik graag een relatie opbouwen met klanten, ik heb gemerkt dat het heel erg afhankelijk is van het product of dat mogelijk is. Bij Bos BTC staat de klantrelatie voorop, dat komt ook door het product. Beveiligingssystemen heb je als bedrijf gewoon nodig, ik vind het mooi om daar een bijdrage aan te leveren.’’

Jong talent met een visie
Met zijn 20 jaar is Rick jong, maar zeker niet onervaren en hij heeft al een duidelijke visie op de sales en wat hij belangrijk vindt: ‘’In sales heb je twee soorten verkoop, de één is gericht op zoveel mogelijk verkopen en de ander meer op adviserend verkopen. Dat laatste past bij mij. Het betekent dat de klant echt krijgt wat hij wil omdat je je verdiept in de vraag en tijd neemt om tot de beste oplossing te komen. Ik wil mij hier graag voor inzetten zodat ik de klanten van Bos BTC ook het product kan geven dat het beste bij hen past, want daar staat Bos bekend om.’’

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen