Nieuwsbericht

‘’Het voelt goed dat ik nu deze stap heb gezet!’’

Marcel Prins over zijn nieuwe functie als accountmanager

Een bekend gezicht op een nieuwe plek. Marcel Prins, onze zeer ervaren servicemonteur, is sinds enkele maanden werkzaam als accountmanager. Marcel werkt al jaren met veel bevlogenheid en hang naar vernieuwing bij Bos BTC. Geen wonder dat hij deze stap heeft gezet binnen ons team. Wat hem aanspreekt aan deze functie en wat hem drijft, vertelt hij graag.

Van servicemonteur naar accountmanager, waarom zet jij deze stap?
‘’Al 25 jaar werk ik als monteur, waarvan de laatste jaren bij Bos BTC. Ik ken de techniek en geniet van het vak, maar een nieuwe uitdaging was zeker welkom. Als accountmanager kan ik mijn werkervaring op een andere manier inzetten én blijf ik in contact met de klanten. Het voelt goed dat ik nu deze stap heb gezet!’’

Wat vind je mooi aan deze functie?
‘’De diversiteit en het hectische vind ik leuk, dat motiveert mij. Ik ben nu bij projecten betrokken vanaf de allereerste offerte tot de oplevering en daarna, het totaalplaatje zeg maar. En mijn expertise kan ik nog steeds benutten, klanten waarderen dat ook omdat je precies weet wat er nodig is.’’

Wat voor type accountmanager ben jij?
‘’Doordat ik al zolang in de techniek zit zou je mij kunnen omschrijven als de monteur die gelooft in zijn product en het nu gaat verkopen. Ik heb veel technische kennis die ik nu ook aan het uitbouwen ben met theorie. Zo ben ik nu de opleiding ‘projecteringsdeskundige brandmeldinstallaties’ aan het volgen. Op deze manier wil ik mijn praktijkervaring uitbouwen met theoretische kennis.’’

Is er iets dat je mist aan het monteursvak?
‘’Ja! Soms mis ik mijn servicebus. Ik heb nu een mooie elektrische auto waar ik mee op pad mag, maar daar ben ik nog niet zo handig mee. Zo ben ik laatst de hele wijk bij ons doorgereden op zoek naar een goede laadpaal, daar moet ik nog handigheid in krijgen.’’

Waar wil jij graag aan werken?
‘’Ik weet wat wij als Bos BTC allemaal in huis hebben en één van mijn doelen is dan ook om nieuwe contacten aan te boren. Ik ga graag langs bij bedrijven die meer willen weten over onze diensten. Daarnaast vind ik het ook belangrijk dat we investeren in ons team én in de toekomst, daarom deel ik graag mijn kennis en ervaring met een stagiair. Heb je interesse in een commerciële stage, neem dan contact met ons op!’’

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen