Nieuwsbericht

Het zal je maar gebeuren, brand in je woning!

Misschien wel één van de grootste nachtmerries van een huiseigenaar.

Voorkomen van een brand is natuurlijk stap 1, maar mocht er dan toch brand ontstaan kom jij er dan snel genoeg achter?
Brandmeldinstallaties zijn hierbij onmisbaar. En wist je dat ze in 2022 ook verplicht zijn voor alle type woningen? Mocht je dus nog niet beschikken over een goede brandmeldinstallatie dan is het nu de tijd!

Er zijn verschillende mogelijkheden qua rookmelders.
  • Goedkope rookmelders: Ze werken misschien prima, maar let op je moet elk jaar de batterij vervangen.
  • Rookmelders met lange levensduur: Deze rookmelders hebben batterijen die 10 jaar meegaan!
  • Rookmelders met koppelfunctie: De rookmelders zijn gekoppeld aan elkaar. Zodra er één rook detecteert gaan alle rookmelders af.
  • Slimme melders: Slimme rookmelders sturen een bericht naar uw telefoon zodra er één afgaat.
  • Rookmelders gekoppeld aan alarminstallatie: Wist je dat het ook mogelijk is om rookmelders te koppelen aan een alarminstallatie? De rookmelder stuurt een signaal via de alarminstallatie naar de meldkamer, zo word je ook gewaarschuwd als je niet thuis bent.

Vraag om advies voor jouw brandmeldinstallatie

Wij helpen graag bij het brandveilig maken van jouw woning. Of je nu op zoek bent naar goede rookmelders met een lange levensduur of naar slimme melders gekoppeld aan een alarminstallatie, wij denken graag mee!

Meer weten?

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen