Nieuwsbericht

BFT & Bos BTC al 25 jaar trouwe partners

BFT & Bos BTC al 25 jaar partners

Stel je laat een gloednieuw bedrijfspand bouwen en je wilt écht ontzorgd worden. Dus niet 10 aanspreekpunten voor de verschillende installaties in je pand, maar van begin tot het eind met één partij om de tafel. Misschien vraag je je af of dat kan, maar het bestaat. In Nunspeet vind je Brian Franken Technieken, dit installatiebedrijf doet alles op het gebied van installatietechniek. Al zo’n 25 jaar mogen wij samenwerken met dit innovatieve bedrijf en nog altijd met veel plezier. Graag laten we je kennis maken met dit partnerbedrijf.

Al 25 jaar zij aan zij

De samenwerking tussen Bos BTC en BFT is heel natuurlijk ontstaan, Brian Franken (eigenaar van BFT) vertelt: ‘’Het is al lang geleden, maar ik weet dat we zo’n 25 jaar geleden verschillende projecten hadden op scholen in Nijkerk, daar kwamen we Wichert van de Hoorn van Bos BTC vaak tegen. Al snel bleek dat wij dezelfde manier van werken hebben, gewoon goed werk doen met boerenverstand. Sindsdien werken we bijna altijd met Bos BTC als wij voor een pand inbraakbeveiliging, camerabewaking, telefonie of een brandmeldinstallatie nodig hebben.’’ Christien van Middendorp is de officemanager bij BFT en vult aan: ‘’Wij van BFT spreken dezelfde taal als Bos en dat maakt de samenwerking prettig, de manier waarop wij met klanten omgaan is belangrijk en bij Bos denken ze daar precies hetzelfde over.’’

Totaalpakket waar je u tegen zegt

Die klanten kunnen bij BFT rekenen op een totaalpakket waar je u tegen zegt. Van ventilatie tot riolering, want zonnepanelen tot toegangscontrole en van airco tot inbraaksysteem, bij BFT regelen ze het. Ton van der Meer is projectleider bij BFT en legt uit: ‘’Als een klant bij ons komt om bijvoorbeeld de installaties voor een nieuw pand te laten regelen dan beginnen wij helemaal bij het begin. Wij gaan eerst tekeningen maken, ook al zijn er bestekken die financieel niet haalbaar zijn dan denken we in oplossingen om toch een mooie installatie op te leveren. Wij hebben de kennis en ervaring en willen werken met installaties en oplossingen waar wij in geloven. Klanten zijn hier altijd enthousiast over en het maakt het werk voor ons leuker.’’

Een goed begin is het halve werk

Dat ze bij BFT de tekeningen zelf maken betekent dat Bos BTC ook bij dit proces aan tafel zit. Ton: ‘’Als we gaan tekenen nodigen wij Bos uit om hun aandeel op de kaart te zetten. Het is fijn als je dat uit handen kan geven en weet dat het goed zit. Daar kunnen onze klanten ook verzekerd van zijn.’’ Christien: ‘’Een goed begin is bij dit soort complexe projecten van groot belang. Als je alles tot in de puntjes op papier heb en je planning op orde is, ook met andere partijen, dan ga je het project goed in.’’

Grote collegiale familie

Die voorbereiding zorgt er ook voor dat de rest van het team prettig kan werken. Christien: ‘’Wij werken met 35 collega’s aan de mooiste projecten, als ze aan de slag mogen weten ze aan de hand van de tekeningen precies wat de bedoeling is. Bij afronding zie je dan vaak hoe trots iemand is op zijn project. Ik denk dat onze klanten dat ook merken.’’ Ton: ‘’Ik werk nu al 16 jaar bij dit bedrijf en had nooit gedacht dat ik hier zolang zou werken. Ik heb hier veel vrijheid, verantwoordelijkheid en we zijn een hechte collegiale familie. Het is mooi dat we met een partner als Bos BTC de familie nog net een beetje groter kunnen maken.’’

Andere berichten

Welkom Kevin!

Welkom Kevin!

Maak kennis met Kevin Middelman Met de komst van Kevin is ons team uitgebreid met een jonge, enthousiaste...

Aanwinst voor ons team

Aanwinst voor ons team

Maak kennis met Jeroen de Groot Met de komst van Jeroen is ons team versterkt met een jonge, enthousiaste...

Meer weten?

Neem contact op.

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van het beveiligen en bewaken van uw huis of bedrijf? Neem dan contact op met Andries Lichtendonk (mail andries@bosbtc.nl of bel via 088 0664409). Wij voorzien u graag van meer informatie en denken met u mee. 

Bos BTC

Gegevens

Hoge Eng West 24
3882 TR Putten

WhatsApp: 06-59858330

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte.

Klanten vertellen